Вандалға қарсы торлы және торлы жапқыштар
бастап 64 800 ₸/шаршы м
Минималды тапсырыс — 100 шаршы м
Барлық көтерме бағаны көрсету- Тапсырыс бойынша
- Тек көтерме
- Коды:PG-SS
Жіберу 19 мамыр 2026+77012030721
- +7 (701) 203-07-21Менеджер
- +7 (702) 881-05-30Менеджер
- +7 (778) 509-58-75Инженер Строитель
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Вандалға қарсы торлы және торлы жапқыштар.
1. Презентабельный түрі.
2. Ауаның табиғи айналымына кедергі келтірмейді.
3. Тот баспайтын болаттан жасалған материал
4. Берік және сенімді жүйе.
5. Басқару Автоматты және қолмен жүзеге асырылады, сонымен қатар автоматикада ақауларды, электр қуатын өшіру жағдайларын немесе электр қуатының үзілуін өздігінен тоқтату жүйесі бар.
6. Тапсырыс берушінің қалауы бойынша RAL политрасы бойынша қолжетімді түстер.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DoorHan |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ламелла түрі | Экструдталған алюминий |
| Басқару әдісі | Механикалық қақпа |
| Функционалдық қызметі | бұзудан қорғау, Күннен қорғау, қолайсыз күн райынан қорғау, Энергияны үнемдеу, Шудан қорғау, Сыртқы көзқарастардан қорғау |
| Ламеланың қалыңдығы | 2 мм |
| Салмақ | 50 кг |
| Құрылымның биіктігі | 2200 мм |
| Құрылымның ені | 3000 мм |
| Қораптың биіктігі | 250 мм |
| Бағыттаушының ені | 80 мм |
| Ламеланың ені | 55 мм |
| Түрі | Роликті жалюзи |
| Материал | Металл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап64 800 ₸/шаршы м
- Минималды тапсырыс: 100 шаршы м












