Қадалы қоршаулар/қақпалар немесе жерасты көтергіш қоршаулар/қақпалар (Құны 4 метр ені 2 метр биіктікте көрсетілген)
Автоматты басқару -гидравликалық.
Электр қуаты өшкен кезде авариялық босату түймесі бар.
Материал: Ұнтақпен қапталған мырышталған болат.
Істіктердің өлшемі 50х70х2мм. биіктігі 2 метр. ұзындығы шектелмеген!
Қолдану аймағы: Режимдік объектілер, Зауыттар, әуежай, саябақтар, скверлер және т.б.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 6 мм |
| Биіктігі | 2 мм |
| Салмақ | 1000 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Қақпаның қолданылу саласы | Өнеркәсіптік |
| Қақпа материалы | Металл |
| Қамту | Мырыш |
| Қақпаларды басқару тәсілі | Автоматты |
| Қақпа төсемінің құрылымы | Бүтін |
| Бұйымның түрі | Қақпа |
| Қақпаны ашу түрі | Көтергіш |
| Қақпаның мақсаты | Кіру |
| Қашықтан басқару пульті | True |
| Жылытқыштың болуы | False |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 478 000 ₸/жинақ





Жіберу 09 мамыр 2026
