
Айналмалы пандусы бар теңестіру платформасы
бастап 2 079 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PG-DRR-2CE6T
Жіберу 19 мамыр 2026- +7 (702) 881-05-30Менеджер
- +7 (778) 509-58-75Инженер Строитель
Бұрылмалы рампасы бар электро-гидравликалық теңестіру платформасы (400 мм.) Платформа өлшемі Ш2000хД2500х610, рұқсат етілген динамикалық жүктеме 6 тоннаға дейін. Статикалық жүктеме 8 тон. Блокты басқару 24В. Гидравликалық сорғы станциясы 380в/50Гц, 1,1 кВТ. кіріктірілген май багымен, Қозғалтқыш маркасы KS380v/ (екі цилиндрмен) Цилиндрдің маркасы JAPAN NOK A505 NOK (Жапония даңғылы) Көтеру уақыты 16 сек. Босату уақыты 10 сек. металл жақтауының қалыңдығы 12 мм. қайта өңделген еденнің қалыңдығы 6 мм.болат маркасы ((Q235B) Бетінің түсі: Жару және құммен үрлеу, пластмассамен қапталған және 150 гр жоғары температурада пісірілген. жақсы адгезия және тоттан қорғау үшін. Түсі Қара, орташа жұмыс ресурсы 200 000 цикл, жұмыс температурасы -30 +50 Гр
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жылжымалы рампа түрі | Гидравликалық |
| Жүк көтергіштігі | 6000 кг |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 8000 кг |
| Рампа көтерудің минималды биіктігі | 350 мм |
| Рампа көтерудің максималды биіктігі | 350 мм |
| Жиналмалы аппарел саны | 1 д. (дана) |
| Өз салмағы | 850 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| теңдеуші платформа түрі | Тартылатын телескопиялық аппарельмен |
| аппарел парағының қалыңдығы | 4 мм |
| Саңылау тығыздағышының түрі | Қатты жақтаумен |
| Бағыттаушы дөңгелектердің түрі | Болат анкерлермен бекіту |
| техника мен жабдықтардың түрі | Теңестіру платформалары(доклевеллерлер), Жиналмалы және портативті көпірлер, Саңылауларды тығыздағыштар (докшелтерлер), Қайта жүктеу модульдері, Доңғалақ бағыттаушылары, Қайта жүктеу модульдеріне арналған резеңке бамперлер, Тасымалдау арбалары, Жылжымалы рампалар |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 бұршақ. |
| Ең төменгі жұмыс температурасы | 30 бұршақ. |
| Номиналды қуат | 375 Сейсенбі |
| Гидроцилиндрлер саны | 2 |
| Негізгі парақтың қалыңдығы | 6 мм |
- Бағасы: бастап2 079 000 ₸



