
Жылжымалы рампасы бар теңестіру платформасы
2 608 200 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PG-DTR-1CE10T
Жіберу 19 мамыр 2026- +7 (702) 881-05-30Менеджер
- +7 (778) 509-58-75Инженер Строитель
Телескопиялық аппараты бар электро-гидравликалық теңестіру платформасы (400 мм.) Платформа өлшемі Ш2000хД2500х590, рұқсат етілген динамикалық жүктеме 8 тоннаға дейін. Статикалық жүктеме 10 тонна. Блокты басқару 24В. Гидравликалық сорғы станциясы 380в/50Гц, 1,1 кВТ. кіріктірілген май багымен, Қозғалтқыш маркасы KS380v/ (бір цилиндрмен) Цилиндрдің маркасы JAPAN NOK A505 NOK (Жапония даңғылы) Көтеру уақыты 16 сек. Босату уақыты 10 сек. металл жақтауының қалыңдығы 14 мм. қайта өңделген еденнің қалыңдығы 8 мм. болат маркасы (Q235B) Бетінің түсі: Пластмассамен қапталған және 150 гр жоғары температурада пісірілген, атқылау және құммен үрлеу. жақсы адгезия және тоттан қорғау үшін. Түсі Қара, орташа жұмыс ресурсы 200 000 цикл, жұмыс температурасы -30 +50 Гр Шу деңгейі ≤72 дБ(А). Қолжетімді түстер көк/сұр.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жылжымалы рампа түрі | Гидравликалық |
| Жүк көтергіштігі | 8000 кг |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 10000 кг |
| Рампа көтерудің минималды биіктігі | 350 мм |
| Рампа көтерудің максималды биіктігі | 350 мм |
| Жиналмалы аппарел саны | 1 д. (дана) |
| Периметрі бойынша қорғаныс қоршауы | Жоқ |
| Өз салмағы | 1100 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| теңдеуші платформа түрі | Тартылатын телескопиялық аппарельмен |
| аппарел парағының қалыңдығы | 6 мм |
| Саңылау тығыздағышының түрі | Қатты жақтаумен |
| Бағыттаушы дөңгелектердің түрі | Болат анкерлермен бекіту |
| техника мен жабдықтардың түрі | Теңестіру платформалары(доклевеллерлер), Жиналмалы және портативті көпірлер, Саңылауларды тығыздағыштар (докшелтерлер), Қайта жүктеу модульдері, Доңғалақ бағыттаушылары, Қайта жүктеу модульдеріне арналған резеңке бамперлер, Тасымалдау арбалары, Жылжымалы рампалар |
| Түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 2500 мм |
| Жолдың ені | 2000 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 бұршақ. |
| Ең төменгі жұмыс температурасы | 30 бұршақ. |
| Номиналды қуат | 1100 Сейсенбі |
| Гидроцилиндрлер саны | 1 |
| Негізгі парақтың қалыңдығы | 8 мм |
- Бағасы: 2 608 200 ₸



