"Шағын" гидравликалық теңестіру платформасы
бастап 1 485 000 ₸
Минималды тапсырыс — 10 д.
Барлық көтерме бағаны көрсету- Тапсырыс бойынша
- Тек көтерме
- Коды:PG-MINIDOCK-A
Жіберу 19 мамыр 2026+7 (701) 203-07-21
Менеджер
- +7 (702) 881-05-30Менеджер
- +7 (778) 509-58-75Инженер Строитель
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
"Минидок" гидравликалық теңестіру платформасы
Қолдану аймақтары:
Қоймалар: Биіктігі шамамен бірдей көліктермен жұмыс істеуге ыңғайлы және үнемді шешім.
Ерекшеліктері:
1.Үнемді нұсқа.
2.Шағын автопарктер, биіктігі бойынша жақын автомобильдер үшін үнемді шешім.
3. Оңай басқарылады.
Негізгі сипаттамалары:
Платформаның рұқсат етілген жүктеме ұзындығы 3000 кг. (60 кН) - 435 мм.
Теңестіру платформасының ені 1600/1800/2000
Түсі - RAL 9005 (қара), RAL 5005 (көк)
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жылжымалы рампа түрі | Механикалық |
| Жүк көтергіштігі | 6000 кг |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 8000 кг |
| Рампа көтерудің минималды биіктігі | 200 мм |
| Рампа көтерудің максималды биіктігі | 300 мм |
| Жиналмалы аппарел саны | 1 д. (дана) |
| Периметрі бойынша қорғаныс қоршауы | Жоқ |
| Өз салмағы | 300 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| теңдеуші платформа түрі | Механикалық |
| аппарел парағының қалыңдығы | 4 мм |
| Бағыттаушы дөңгелектердің түрі | Болат анкерлермен бекіту |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 435 мм |
| Көлденең бөліктің ені | 2000 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 бұршақ. |
| Ең төменгі жұмыс температурасы | 30 бұршақ. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап1 485 000 ₸
- Минималды тапсырыс: 10 д.



