


Акустикалық экран (2500x4000)
893 160 ₸/жинақ
Минималды тапсырыс — 100 жинақ
Барлық көтерме бағаны көрсету- Тапсырыс бойынша
- Тек көтерме
- Коды:PG-ACBP
Жіберу 03 маусым 2026+7 (701) 203-07-21
Менеджер
- +7 (702) 881-05-30Менеджер
- +7 (778) 509-58-75Инженер Строитель
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Шыны талшықтан жасалған акустикалық экран (жанбайтын материал)
Панельдің өлшемі: 2470 мм*500*80 мм.
Шыны жүнді толтыру 48кг/куб
Материал: Шыны талшық
Тіректің өлшемі H: 100*100*6*8*4000 фланеці бар мм
Материал: қара темір.
Беттік өңдеу: ыстықтай мырыштау.
тіректерге арналған тығынмен бірге жеткізіледі.
Бояусыз және перфорациясыз
Қоршаудың биіктігі 4000 мм.
Қоршаудың ені 2500 мм.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қоршаудың қызметі | Өнеркәсіптік нысандар үшін, Спорт объектілері мен аумақтары үшін, Коттедждер мен үйлерге арналған, Теміржол, автомобиль жолдары үшін, Әкімшілік ғимараттар мен аумақтар үшін, Саябақ аймақтары үшін, Декорға арналған |
| Материал | Шыны талшық |
| Қамту | Қамту жоқ |
| Аралықтарды толтыру | Сэндвич-панель |
| Қоршауды орнату түрі | Ұялы |
| Секция биіктігі | 4 м |
| Бөлім ұзындығы | 2.5 м |
| Бөлім салмағы | 320 кг |
| Қалыңдығы | 4 мм |
| Ені | 2500 мм |
| Биіктігі | 4000 мм |
| Өнім түрі | Қоршау |
| Орындау стилі | Хай-тек |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Салмақ | 320 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Секцияның биіктігі | 3000 |
| Секция ұзындығы | 2500 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 893 160 ₸/жинақ
- Минималды тапсырыс: 100 жинақ



