Бір жақты жүктелетін мобильді пандус.
Максималды жүк көтергіштігі 10 тонна.
Сыртқы өлшемдері (Ұзындығы) 11 метр.
Сыртқы өлшемдері (Ені) 2 метр.
Сыртқы өлшемдері (Биіктігі) 1.1 метр.
Еңіс өлшемі (Ұзындығы) 7.15 метр
Еңіс өлшемі (Ені) 2 метр.
Көтеру қашықтығы - 1.1~1.7 метр
Рампаның жалпы салмағы 2450 кг.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жылжымалы рампа түрі | Гидравликалық |
| Жүк көтергіштігі | 10000 кг |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 10000 кг |
| Рампа көтерудің минималды биіктігі | 1100 мм |
| Рампа көтерудің максималды биіктігі | 1700 мм |
| Жиналмалы аппарел саны | 1 д. (дана) |
| Дөңгелектер саны | 2 д. (дана) |
| Периметрі бойынша қорғаныс қоршауы | Иә |
| Өз салмағы | 2450 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 11000 мм |
| Көлденең бөліктің ұзындығы | 3850 мм |
| Көлбеу бөліктің ұзындығы | 7150 мм |
| Көлденең бөліктің ені | 2000 мм |
| Көлбеу бөліктің ені | 2000 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 840 100 ₸



Жіберу 19 мамыр 2026
