

Өртке қарсы роликті жапқыштар
бастап 89 100 ₸/шаршы м
Көтерме бағаны көрсету- Тапсырыс бойынша
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:PG-FIRESHUT/ROLL
Жіберу 19 мамыр 2026- +7 (701) 203-07-21Менеджер
- +7 (702) 881-05-30Менеджер
- +7 (778) 509-58-75Инженер Строитель
Болаттан жасалған өртке қарсы, вандалға қарсы жапқыштар.
Материал қалыңдығы 0.8~1.0 мм мырышталған болат. Тапсырыс берушінің қалауы бойынша ұнтақпен қаптауға болады Түсі (Ақ, ашық сұр, қызғылт сары, қара) Қалыңдығы 1,5 мм мырышталған болаттан жасалған рельс бағыттағышы. температура кеңейткішімен қыздырылған кезде тығыздағыш кеңейеді, осылайша бағыттаушы рельс пен парақ арасындағы саңылауларды жауып, түтін мен өрттің таралуын оқшаулауды қамтамасыз етеді. Тапсырыс берушінің қалауы бойынша ұнтақпен қаптауға болады (Ақ, ашық сұр, қызғылт сары, қара) Рұқсат етілген ені 8 метрге дейін, рұқсат етілген биіктігі 10 метрге дейін. жиынтықта қуаты 50Гц. 380в қозғалтқыш бар. Бақылаушы 24в. Электрмен жабдықтау болмаған жағдайда қолмен басқару қарастырылған. Басқару блогы электр қуаты болмаған кезде өрт дабылын қамтамасыз етеді, тот баспайтын түйме корпусынан басқару түймесі бар. Клиенттің қалауы бойынша қосымша керек-жарақтармен (түтін детекторы, температура датчигі) жабдықтауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Аргентина |
| Түрі | Роликті жалюзи |
| Материал | Металл |
| Функционалдық қызметі | бұзудан қорғау, Күннен қорғау, қолайсыз күн райынан қорғау, Энергияны үнемдеу, Шудан қорғау, Сыртқы көзқарастардан қорғау |
| Ламелла түрі | Экструдталған алюминий |
| Басқару әдісі | Автоматты |
| Құрылымның ені | 3000 мм |
| Құрылымның биіктігі | 3000 мм |
| Ламеланың ені | 55 мм |
| Ламеланың қалыңдығы | 1 мм |
| Қораптың биіктігі | 250 мм |
| Бағыттаушының ені | 80 мм |
| Салмақ | 50 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тор жасау материалы | Болат |
- Бағасы: бастап89 100 ₸/шаршы м



