PREMIUM қоршаулары
бастап 91 800 ₸/шаршы м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PG-PREMIUM
Жіберу 29 маусым 2026+77028810530
- +7 (701) 203-07-21Менеджер
- +7 (702) 881-05-30Менеджер
- +7 (778) 509-58-75Инженер Строитель
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
PREMIUM класты қоршау
Артықшылығы :
1. Әдемі сыртқы түрі.
2. Алюминий қорытпасы.
3. Полимерлі жабында жоғары сапалы өңдеу.
4. Ұзақ қызмет ету мерзімі.
5. Тот баспайды, жанбайды.
Қосымша ақпарат алу үшін көрсетілген нөмірлер бойынша хабарласуыңызды сұраймыз, менеджерлеріміз сізге кеңес беруге және дизайнды таңдау үшін каталогты жіберуге қуанышты болады, сонымен қатар біз оны тапсырыс бойынша эскизге сәйкес жасай аламыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DoorHan |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Жасыл |
| Ені | 2550 мм |
| Биіктігі | 2050 мм |
| Ұзындығы | 2650 мм |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Салмақ | 12 кг |
| Соғылған бұйымды дайындау материалы | Болат |
| Орындау стилі | Заманауи |
| Қамту | Полимерно-порошковое |
| Бұйымның түрі | Қоршау |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап91 800 ₸/шаршы м












