DS сериялы бұрылмалы рампасы бар теңестіру платформасы
Қолдану аймақтары:
Қойма кешендері: ауыстырып тиеу орындарын жабдықтауға арналған типтік құрылғы.
Ерекшеліктері:
1.Пандустың ең дәл орналасуын қамтамасыз етеді.
2.Толығымен жылы докты ұйымдастыру мүмкіндігі: қақпа платформаның алдында жабылады, аппарельдің ұзындығы 1000 мм.
3.Автокөліктің артқы жағына дерлік жақын тұрған жүкпен жұмыс істеуге болады.
4.Гидравликалық қондырғының қауіпсіздік жүйесі шланг жарылған немесе жұмыс кезінде машина шығып кеткен жағдайда платформаны лезде тоқтатады.
Негізгі сипаттамалары:
Платформаның рұқсат етілген жүктеме ұзындығы 6000 кг. (60 кН) - 2500/3000/3500/4000мм.
Платформаның рұқсат етілген жүктеме ұзындығы 10000 кг. (100 кН) - 2500/3000/3500/4000мм.
Теңестіру платформасының ені - 2000/2200/2400 мм.
Түсі - RAL 9005 (қара), RAL 5005 (көк)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жылжымалы рампа түрі | Гидравликалық |
| Жүк көтергіштігі | 6000 кг |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 8000 кг |
| Рампа көтерудің минималды биіктігі | 350 мм |
| Рампа көтерудің максималды биіктігі | 350 мм |
| Жиналмалы аппарел саны | 1 д. (дана) |
| Периметрі бойынша қорғаныс қоршауы | Жоқ |
| Өз салмағы | 850 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| теңдеуші платформа түрі | Айналмалы аппарельмен |
| аппарел парағының қалыңдығы | 4 мм |
| Саңылау тығыздағышының түрі | Қатты жақтаумен |
| Бағыттаушы дөңгелектердің түрі | Болат анкерлермен бекіту |
| техника мен жабдықтардың түрі | Теңестіру платформалары(доклевеллерлер), Жиналмалы және портативті көпірлер, Саңылауларды тығыздағыштар (докшелтерлер), Қайта жүктеу модульдері, Доңғалақ бағыттаушылары, Қайта жүктеу модульдеріне арналған резеңке бамперлер, Тасымалдау арбалары, Жылжымалы рампалар |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 бұршақ. |
| Ең төменгі жұмыс температурасы | 30 бұршақ. |
| Номиналды қуат | 375 Сейсенбі |
| Гидроцилиндрлер саны | 1 |
| Негізгі парақтың қалыңдығы | 6 мм |
- Бағасы: бастап2 106 000 ₸



Жіберу 19 мамыр 2026
