
MODL сериялы механикалық теңестіруші платформа
бастап 2 419 200 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PG-DOCK/M
Жіберу 24 мамыр 2026+7 (701) 203-07-21
Менеджер
- +7 (702) 881-05-30Менеджер
- +7 (778) 509-58-75Инженер Строитель
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Механикалық MODL сериялы теңестіргіш платформа
Қолдану аймақтары:
Қоймалар: электр қуаты болмаған жағдайда және электрогидравликалық платформаны орнату мүмкін болмаса
Ерекшеліктері:
1. Электр энергиясын жеткізу мүмкіндігі болмаған жағдайда пайдалануға болады
2.Пандус тіректері жабық күйде платформа бойымен қауіпсіз көлденең қозғалысты қамтамасыз етеді.
3. 2 адамның күшімен оңай басқарылады.
4.Бүйірлік қауіпсіздік перделері жұмыс кезінде персоналдың аяқтарының платформа мен шұңқыр арасындағы саңылауға түсуіне жол бермейді.
Негізгі сипаттамалары:
Платформаның рұқсат етілген жүктеме ұзындығы 6000 кг. (60 кН) - 2500 мм.
Тегістеу платформасының ені 1800/2000 мм.
Түсі - RAL 9005 (қара), RAL 5005 (көк)
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жылжымалы рампа түрі | Механикалық |
| Жүк көтергіштігі | 6000 кг |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 8000 кг |
| Рампа көтерудің минималды биіктігі | 300 мм |
| Рампа көтерудің максималды биіктігі | 500 мм |
| Жиналмалы аппарел саны | 1 д. (дана) |
| Периметрі бойынша қорғаныс қоршауы | Жоқ |
| Өз салмағы | 500 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| теңдеуші платформа түрі | Механикалық |
| аппарел парағының қалыңдығы | 6 мм |
| Бағыттаушы дөңгелектердің түрі | Болат анкерлермен бекіту |
| техника мен жабдықтардың түрі | Теңестіру платформалары(доклевеллерлер), Жиналмалы және портативті көпірлер, Саңылауларды тығыздағыштар (докшелтерлер), Қайта жүктеу модульдері, Доңғалақ бағыттаушылары, Қайта жүктеу модульдеріне арналған резеңке бамперлер, Тасымалдау арбалары, Жылжымалы рампалар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 2500 мм |
| Көлденең бөліктің ені | 2000 мм |
| Жолдың ені | 2000 мм |
| Қайырмалы аппарел өлшемдері | |
| Жиналмалы аппарел ұзындығы | 2000 мм |
| Жиналмалы аппарелдің ені | 400 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 бұршақ. |
| Ең төменгі жұмыс температурасы | 30 бұршақ. |
| Гидроцилиндрлер саны | 1 |
| Негізгі парақтың қалыңдығы | 4 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап2 419 200 ₸



