Сипаттамалары
Қолдану аймағы: Қойма кешендері, пандус пен автомобиль шанағы арасындағы биіктік айырмашылығының орнын толтыру (до360)
Ерекшеліктері:
1.Ашық рампаға орнатылуы мүмкін.
2.Арнайы құлып көпірді жұмыс істемейтін тік күйде бекітеді.
3.Электрмен жабдықтауды қажет етпейді
4.Сырғымалы қайырмалы көпір рельс бойымен қозғалу есебінен пандустағы бірнеше орындарда кезекпен жұмыстарды жүргізуге мүмкіндік береді.
құрылымның ені 1200/1500/1800/2000мм
құрылымның ұзындығы 1000/1500мм
Платформаның ұзындығына байланысты жұмыс ауқымы жоғары -120-дан 180 мм-ге дейін: төмен - 120-дан 180 мм-ге дейін
Үстіңгі табақтың қалыңдығы 5 мм
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жылжымалы рампа түрі | Гидравликалық |
| Жүк көтергіштігі | 8000 кг |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 12000 кг |
| Рампа көтерудің минималды биіктігі | 300 мм |
| Рампа көтерудің максималды биіктігі | 350 мм |
| Жиналмалы аппарел саны | 0 д. (дана) |
| Периметрі бойынша қорғаныс қоршауы | Жоқ |
| Өз салмағы | 550 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 2100 мм |
| Көлденең бөліктің ені | 2000 мм |
| Қайырмалы аппарел өлшемдері | |
| Жиналмалы аппарел ұзындығы | 400 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ені | 2000 м |
| Түсі | Қара |
| Ұзындығы | 2100 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 511 000 ₸



Жіберу 19 мамыр 2026
