Мобильная рампа с односторонней загрузкой.
Максимальная грузоподъёмность 6 тон.
Внешние размеры (Длина) 11 метров.
Внешние размеры (Ширина) 2 метра.
Внешние размеры (Высота) 1.1 метр.
Размер уклона (Длина) 7.15 метров
Размер уклона (Ширина) 2 метра.
Диапазон подъёма - 1.1~1.7 метров
Общая масса рампы 2250 кг.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жылжымалы рампа түрі | Гидравликалық |
| Жүк көтергіштігі | 6000 кг |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 6000 кг |
| Рампа көтерудің минималды биіктігі | 1100 мм |
| Рампа көтерудің максималды биіктігі | 1700 мм |
| Жиналмалы аппарел саны | 1 д. (дана) |
| Дөңгелектер саны | 2 д. (дана) |
| Периметрі бойынша қорғаныс қоршауы | Иә |
| Өз салмағы | 2250 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 11000 мм |
| Көлденең бөліктің ұзындығы | 3850 мм |
| Көлбеу бөліктің ұзындығы | 7150 мм |
| Көлденең бөліктің ені | 2000 мм |
| Көлбеу бөліктің ені | 2000 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 903 200 ₸



Жіберу 19 мамыр 2026
